Murem za Dorotą!? Prezes Nawacki nasyła policję na nadzwyczajnych ludzi!

Na własnej skórze już się przekonałem, że sędziowie to nadzwyczajni ludzie! Mogą cię skazać za przestępstwo, którego nie popełniłeś i mogą cię uniewinnić od przestępstwa, które popełniłeś! I chociaż sąd wyższej instancji obali ich wyrok, to i tak nadzwyczajni ludzie nie ponoszą żadnych konsekwencji swojego… nieprofesjonalizmu.

Ale przyjemnie jest patrzeć jak nadzwyczajni ludzie zaczynają zachowywać się jak… normalni ludzie!

SSR Dorota Lutostańska postanowiła swego czasu, że zamanifestuje swoją zwyczajność i w rocznicę odzyskania Niepodległości, wraz ze współpracownikami wystąpiła przed Sądem Rejonowym w Olsztynie, w koszulce z napisem KONSTYTUCJA.

Zapomniała bidulka, że jest członkiem nadzwyczajnej kasty i ma nieźle płacone za to, żeby się w politykę nie mieszać.

Chyba każdy ciut inteligentny człowiek rozumie, że nie była to manifestacja uczuć patriotycznych a… politycznych!

Konsekwencje w stosunku do Doroty Lutostańskiej za jej wylewność, chce wyciągnąć rzecznik dyscyplinarny.

I tu inni nadzwyczajni ludzie z Sądu Rejonowego w Olsztynie postanowili, że będą stać… murem za Dorotą!

W miniony piątek nadzwyczajni ludzie chcieli sobie cyknąć fotkę na schodach olsztyńskiego Sądu Rejonowego z literami w rękach, układającymi się w napis: MUREM ZA DOROTĄ.

Miejsce bardzo… fotogeniczne, ale mur przed Sądem Rejonowym nie wyrósł nawet na wysokość jednej cegły, ponieważ nadzwyczajni ludzie ujrzeli przed sądem… radiowóz!

Nadzwyczajni ludzie doskonale wiedzą, jak może postąpić policja, gdy nagle przed sądem pojawi się… motłoch. Mogą pały pójść w ruch! Normalka… 😉

W Olsztynie opodal Sądu Rejonowego jest Sąd Okręgowy. Schody dużo mniej okazałe ale nadzwyczajni ludzie szybciutko przenieśli się pod Sąd Okręgowy. Strzelali sobie fotki i wtedy… pojawiła się policja.

Pałowania nie było ale było… legitymowanie i spisywanie do notatnika. Część nadzwyczajnych ludzi… profilaktycznie rozeszła się do zajęć służbowych, a kilku bohaterów ochoczo poddało się legitymowaniu. Normalnie… szacun 😉

W tym wszystkim nie byłoby nic ciekawego, gdyby się nie okazało, że legitymowanie i spisywanie nadzwyczajnych ludzi odbyło się na polecenie z góry!

Neverending story Prowincjonalna nadzwyczajna kasta skazany czy uniewinniony
Sąd Rejonowy w Olsztynie – fot. S. Olsztyn – 19.04.18 r.

To Maciej Nawacki – Prezes Sądu Rejonowego w Olsztynie – poprosił policję o zapewnienie bezpieczeństwa dla swoich nadzwyczajnych podwładnych!

Maciej Nawacki jest… przewidujący. Bez policyjnego nadzoru mogło dojść do przepychanek na stromych schodach – walka o miejsce – i nieszczęście gotowe!

I kto za takie ekscesy byłby wtedy odpowiedzialny? Ziobro? Nie! Prezes!

Brawo Panie Prezesie! Ja proponuję aby dla bezpieczeństwa szarych obywateli, klientów olsztyńskiego Sądu Rejonowego, legitymować nadzwyczajnych ludzi przed wejściem na salę rozpraw. Brednie, które czasami wypowiadają nadzwyczajni ludzie na sali rozpraw, skłaniają mnie do podejrzeń, że sądzą nas… sobowtóry gorszego sortu, a nie nadzwyczajni ludzie. Murem za Dorotą?!

Ludzie listy piszą do Prezesa Sądu Rejonowego w Olsztynie – 11.09.2019
Ludzie listy piszą do Prezesa Sądu Rejonowego w Olsztynie Macieja Nawackiego - fot. Ku Prawdzie
Ludzie listy piszą do Prezesa Sądu Rejonowego w Olsztynie Macieja Nawackiego – fot. Ku Prawdzie

 

4 myśli na temat “Murem za Dorotą!? Prezes Nawacki nasyła policję na nadzwyczajnych ludzi!

 • 10 kwietnia 2019 o 08:32
  Permalink

  Najlepsze jest to, że prezes prezesem nie będzie zawsze, ale bycia sługusem partyjnym wielu już nigdy mu nie zapomni. Poza tym do sędzi wydającej pierwszy wyrok nie mogli się czepić, to teraz za utrzymanie w mocy i koszulkę robią dyscyplinarkę. To nawet nie jest śmieszne.

  Odpowiedz
  • 10 kwietnia 2019 o 15:53
   Permalink

   Dziękuję! Z pewnością postępowanie nadzwyczajnej kasty nie jest śmieszne… bo ich ofiary… cierpią!

   Odpowiedz
 • 3 lipca 2019 o 20:51
  Permalink

  Spędziłam w tym przybytku demokracji buahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaa 5 lat mojego życia. Dodam zmarnowanego życia, czytam te njusy i widzę, że od mojej wizyty u Pana Prezesa nic się tam nie zmieniło. Genialne rozprawy intelektualistów mam za sobą, z to mam nowe atrakcje…myślę, że wrześniu przyjdzie czas na opowiedzenie co się w tym mieście dzieje. Niech wreszcie ten naród otworzy oczy, ktoś to w końcu musi pokazać.

  Odpowiedz
  • 3 lipca 2019 o 22:16
   Permalink

   Dziękuję! Katarzyno… sęk w tym, że NARÓD ma głęboko w 3D krzywdę jednostek… ale z niecierpliwością czekam na Twoją prawdę 😉

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *