środa, 4 października, 2023
PitawalPolicjaŻycie Olsztyna

Murem za Dorotą!? Prezes Nawacki nasyła policję na nadzwyczajnych ludzi!

Na własnej skórze już się przekonałem, że sędziowie to nadzwyczajni ludzie! Mogą cię skazać za przestępstwo, którego nie popełniłeś i mogą cię uniewinnić od przestępstwa, które popełniłeś! I chociaż sąd wyższej instancji obali ich wyrok, to i tak nadzwyczajni ludzie nie ponoszą żadnych konsekwencji swojego… widzimisię.

Ale przyjemnie jest patrzeć, jak nadzwyczajni ludzie zaczynają zachowywać się jak… normalni ludzie!

SSR Dorota Lutostańska postanowiła swego czasu, że zamanifestuje swoją zwyczajność i w rocznicę odzyskania Niepodległości, wraz ze współpracownikami wystąpiła przed Sądem Rejonowym w Olsztynie, w koszulce z napisem KONSTYTUCJA.

Zapomniała bidulka, że jest członkiem nadzwyczajnej kasty i ma nieźle płacone za to, żeby się w politykę nie mieszać.

Chyba każdy ciut inteligentny człowiek rozumie, że nie była to manifestacja uczuć patriotycznych a… politycznych!

Konsekwencje w stosunku do Doroty Lutostańskiej za jej wylewność, chce wyciągnąć rzecznik dyscyplinarny.

I tu inni nadzwyczajni ludzie z Sądu Rejonowego w Olsztynie postanowili, że będą stać… murem za Dorotą!

W miniony piątek nadzwyczajni ludzie chcieli sobie cyknąć fotkę na schodach olsztyńskiego Sądu Rejonowego z literami w rękach, układającymi się w napis: MUREM ZA DOROTĄ.

Miejsce bardzo… fotogeniczne, ale mur przed Sądem Rejonowym nie wyrósł nawet na wysokość jednej cegły, ponieważ nadzwyczajni ludzie ujrzeli przed sądem… radiowóz!

Nadzwyczajni ludzie doskonale wiedzą, jak może postąpić policja, gdy nagle przed sądem pojawi się… motłoch. Mogą pały pójść w ruch! Normalka… 😉

W Olsztynie opodal Sądu Rejonowego jest Sąd Okręgowy. Schody dużo mniej okazałe ale nadzwyczajni ludzie szybciutko przenieśli się pod Sąd Okręgowy. Strzelali sobie fotki i wtedy… pojawiła się policja.

Pałowania nie było ale było… legitymowanie i spisywanie do notatnika. Część nadzwyczajnych ludzi… profilaktycznie rozeszła się do zajęć służbowych, a kilku bohaterów ochoczo poddało się legitymowaniu. Normalnie… szacun 😉

W tym wszystkim nie byłoby nic ciekawego, gdyby się nie okazało, że legitymowanie i spisywanie nadzwyczajnych ludzi odbyło się na polecenie z góry!

Neverending story Prowincjonalna nadzwyczajna kasta skazany czy uniewinniony
Sąd Rejonowy w Olsztynie – fot. S. Olsztyn – 19.04.18 r.

To Maciej Nawacki – Prezes Sądu Rejonowego w Olsztynie – poprosił policję o zapewnienie bezpieczeństwa dla swoich nadzwyczajnych podwładnych!

Maciej Nawacki jest… przewidujący. Bez policyjnego nadzoru mogło dojść do przepychanek na stromych schodach – walka o miejsce – i nieszczęście gotowe!

I kto za takie ekscesy byłby wtedy odpowiedzialny? Ziobro? Nie! Prezes!

Brawo Panie Prezesie!

Ja proponuję aby dla bezpieczeństwa szarych obywateli, klientów olsztyńskiego Sądu Rejonowego, legitymować nadzwyczajnych ludzi przed wejściem na salę rozpraw.

Brednie, które czasami wypowiadają nadzwyczajni ludzie na sali rozpraw, skłaniają mnie do podejrzeń, że sądzą nas… sobowtóry gorszego sortu, a nie nadzwyczajni ludzie.

Murem za Dorotą?!

 

Ludzie listy piszą do Prezesa Sądu Rejonowego w Olsztynie – 11.09.2019
Ludzie listy piszą do Prezesa Sądu Rejonowego w Olsztynie Macieja Nawackiego - fot. Ku Prawdzie
Ludzie listy piszą do Prezesa Sądu Rejonowego w Olsztynie Macieja Nawackiego – fot. Ku Prawdzie

 

14 komentarzy do “Murem za Dorotą!? Prezes Nawacki nasyła policję na nadzwyczajnych ludzi!

 • A gdzie na topliście Kasty jest S Maciej Nawacki ? Jestem rozczarowany – chciałem oddać swóə głos. Mam nadzieję że lista nie jest zamknięta (?)

  Odpowiedz
 • Toplista Olsztyńskiej Kasty. Jako podstawa do wyłączania sędziego na wniosek strony. – Czekajmy na precedens : 1 – Fakt powszechnie znany: Tomasz Komenda został niewinnie skazany .2- Fakt powszechnie znany nr 2 – podają gazety : Kwestią zadośćuczynienia dla niesłusznie skazanego zajmie się Wydział III Karny Sądu Okręgowego we Wrocławiu. Przewodniczy mu sędzia Mariusz Wiązek, który skazał Komendę. Jeśli nie wyłączy się z postępowania, będzie mógł orzekać także w tej sprawie. To paradoks, bo przecież ten sędzia był w składzie, który zmienił kwalifikację prawną czynu i skazał Tomasza Komendę na karę wyższą o 3 lata niż wnioskował prokurator!. Fakt nr 3-Tomasz Komenda i jego mecenas złożyli wniosek o zmianę składu sędziowskiego, który ma rozpatrzyć sprawę odszkodowania dla mężczyzny. We wtorek Sąd Okręgowy we Wrocławiu, do którego wpłynął pozew w tej sprawie, zwrócił się do Sądu Najwyższego o przekazanie jej innemu sądowi – poinformowało RMF FM. Wniosek : Obywatele którzy dostają przydział sedziego Mariusza Wiązka do swoich spraw, – powinni masowo składać wnioski o wyłączenie tego sędziego bo on orzeka tylko dzięki temu że obywatele tych wniosków nie składają. Logiczne ? Jest powszechnie znane że ten sedzia jest nieuczciwy/kontrowersyjny/stracił zaufanie obywatela.

  Odpowiedz
  • Dziękuję! Dla mnie bardzo logiczne wywody „Pokrzywdzonego przez sąd”, tylko kto ma tyle siły i odwagi, by walczyć o sprawiedliwość? Jak się obejrzę wkoło siebie to widzę tylko jednego walczącego, a pokrzywdzonych wielu 😉

   Odpowiedz
 • Jak obywatel może pozamiatac w sądzie ? Masz sprawę w sadzie ? – zobacz kto ją prowadzi ? – jak to jest Pani sędzia Dorota lub sędzia Paweł o którym dowiadujesz się z netu że są uczciwi – to ich zostawiasz. Jak ci się trafił taki z toplisty nieuczciwych – to piszesz wniosek o wyłączenie sędziego na podstawie art. 77 § 4. KPA: „Fakty powszechnie znane ; że jest powszechnie nany z kontrowersyjnej „uczciwości”i i nie masz do niego zaufania.

  Odpowiedz
 • Czy jest sposób aby obywatele mogli wziąć miotłę i pozamiatać w sądzie ? Myślę jest taka możliwość : Wniosek o wyłączenie sędziego na wniosek strony . Jest toplista Olsztyńskiej Kasty sędziowskiej ! ? – Jest !!!!. Zgodnie z art. 77 § 4. KPA: „Fakty powszechnie znane oraz fakty znane organowi z urzędu nie wymagają dowodu. . Twój sędzia prowadzący jest na górze toplisty ? – Składaj wniosek o wyłączenie go. notoria non egent probatione (okoliczności powszechnie znane nie wymagaja dowodzenia.

  Odpowiedz
 • Spędziłam w tym przybytku demokracji buahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaa 5 lat mojego życia. Dodam zmarnowanego życia, czytam te njusy i widzę, że od mojej wizyty u Pana Prezesa nic się tam nie zmieniło. Genialne rozprawy intelektualistów mam za sobą, z to mam nowe atrakcje…myślę, że wrześniu przyjdzie czas na opowiedzenie co się w tym mieście dzieje. Niech wreszcie ten naród otworzy oczy, ktoś to w końcu musi pokazać.

  Odpowiedz
  • Dziękuję! Katarzyno… sęk w tym, że NARÓD ma głęboko w 3D krzywdę jednostek… ale z niecierpliwością czekam na Twoją prawdę 😉

   Odpowiedz
 • Najlepsze jest to, że prezes prezesem nie będzie zawsze, ale bycia sługusem partyjnym wielu już nigdy mu nie zapomni. Poza tym do sędzi wydającej pierwszy wyrok nie mogli się czepić, to teraz za utrzymanie w mocy i koszulkę robią dyscyplinarkę. To nawet nie jest śmieszne.

  Odpowiedz
  • Dziękuję! Z pewnością postępowanie nadzwyczajnej kasty nie jest śmieszne… bo ich ofiary… cierpią!

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *