Oburzeni apelują! Dla komunistów emerytury nie wyższe niż 900 zł!

OBURZENI apelują do klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości. Uchwała Walnego Zebrania Stowarzyszenia OBURZENI:

Szanowni Państwo,

W związku z propozycją obniżenia świadczeń emerytalnych b. funkcjonariuszy aparatu represji PRL do wysokości średniej krajowej emerytury, zgromadzeni w dniu dzisiejszym w Warszawie na swym Walnym Zebraniu członkowie Stowarzyszenia OBURZENI, apelują do klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości o obniżenie tych świadczeń do wysokości aktualnego minimum socjalnego, tj. ok. 900 zł oraz o podobne obniżenie świadczeń emerytalnych dla funkcjonariuszy przestępczej organizacji o nazwie Polska Zjednoczona Partia Robotnicza – od  sekretarza powiatowego „w górę”.

Uważamy, iż nie tylko funkcjonariusze komunistycznego aparatu bezpośrednich represji, ale także ich mocodawcy – tj. funkcjonariusze PZPR powinni otrzymywać minimalne świadczenia emerytalne, zwłaszcza, iż takowe otrzymuje teraz znaczna część ich ofiar.

Jednocześnie wnioskujemy, by przyznano dodatkowe świadczenia emerytalne w wysokości 1.000 zł dla osób, w przypadku których można udowodnić na podstawie dokumentów zgromadzonych w IPN, iż brały czynny udział w walce z systemem komunistycznym w okresie PRL i które otrzymują lub otrzymywać będą na podstawie obecnie obowiązujących przepisów emerytury i renty niższe niż 1.200 zł miesięcznie.

Walne Zebranie Stowarzyszenia OBURZENI, Warszawa, 27 listopada 2016 roku.

Ku Prawdzie: Jestem pewien, że OBURZENI nic nie wskórają! Za dużo byłych komuchów zasiada jeszcze w łamach sejmowych: Stanisław Piotrowicz czy Janusz Sanocki. No i wszyscy obecni działacze partyjni, nie zechcą robić… precedensu, bo ich też mogłoby to spotkać w przyszłości 😉

 

edward-zalewski
źródło: facebook
Ku Prawdzie: Dziękuję! Morderców i zwyrodnialców to ja proponuję… na tamten świat wysłać 👿
edmund-dylo
źródło: facebook
Ku Prawdzie: Dziękuję! Niewątpliwie współudział mocodawczy w biciu, poniżaniu i  prześladowaniu ludzi zasługuje na… torbę i kij, i podróż w okolice Nowosybirska 😆
marcin-kosta
źródło: facebook
Ku Prawdzie: Dziękuję! Że OBURZENI są oburzeni! Nie kum kum?   😆
halina-swiecicka
źródło: facebook
Ku Prawdzie: Dziękuję! Nie obniżą 😆
zbigniew-borzecki
źródło: facebook
Ku Prawdzie: Dziękuję! Dokładnie… inteligencja zawsze cienko przędła 😉
andrzej-dziedzic
źródło: facebook
Ku Prawdzie: Dziękuję! Pasibrzuchy 😉 Polecam mój wpis Brzuch polityka!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *