sobota, 2 marca, 2024
Afera kałłowaPolitykaŻycie Olsztyna

Prawa pracownicze i propozycje zmian w kodeksie pracy

Dzisiaj pocztą mailową otrzymałem zaproszenie na spotkanie z Januszem Śniadkiem. Głównym tematem – ale mam nadzieję, że nie jedynym – będzie omówienie proponowanych zmian w kodeksie pracy, z nawiązaniem do obecnie obowiązujących praw pracowniczych.

W kontekście mojej sytuacji i czekającej mnie sprawy sądowej o przywrócenie do pracy, tematyka spotkania wydaje się być bardzo interesująca.

Może ktoś z Was też się skusi na spotkanie z posłem Januszem Śniadkiem. Polecam. Relacja będzie!

Szanowni Państwo, Zapraszam na spotkanie z posłem Januszem Śniadkiem, byłym przewodniczącym NSZZ Solidarność dnia 7 listopada 2014 r. o godz. 18.00 w sali konferencyjnej przy ul. Dąbrowszczaków 10 (siedziba PiS, I piętro). Tematem spotkania będą prawa pracownicze i propozycje zmian w kodeksie pracy proponowane przez PO wprowadzające 6-dniowy tydzień pracy. Z wyrazami szacunku Iwona Arent

 

6 komentarzy do “Prawa pracownicze i propozycje zmian w kodeksie pracy

 • Witam ,, życie jest piękne ” Myślę że związkowiec w swojej działalności musi po części być politykiem co wynika z samej definicji Nie można w realu tego rozdzielić pozdrawiam

  Odpowiedz
  • Dziękuję! Tak naprawdę to życie każdego człowieka to też… polityka 😉

   Odpowiedz
 • Stasi tak czekałem na 100 000 wejścia na Twój blog, że wreszcie przegapiłem. Mimo, że spóźnione ale za to szczere i serdeczne gratulacje i coraz częstszych wizyt na Twoim podwórku.

  Odpowiedz
  • Dziękuję! Tobie Witku i wszystkim znanym mi i nieznanym czytelnikom serdecznie dziekuję za już i proszę o… jeszcze 🙂

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *