czwartek, 5 października, 2023
Jaka jest Twoja prawda?

Gonienie niewidomego przez wymiar sprawiedliwości? Władysław Wojtkowski

18 lutego 2020 roku, w Sejmie odbył się Kongres poszkodowanych przez wymiar sprawiedliwości. W Sali Kolumnowej pojawił się także Władysław Wojtkowski z Ornety, którego los przedstawiałem w artykule: Kto weźmie w obronę ludzi krzywdzonych przez GOPS w Lubominie?

Władysław Wojtkowski:

Przyjechałem do Sejmu… przede wszystkim niech się dowie sąd w Lidzbarku Warmińskim, co mi tak dokładnie dokucza: ich niesprawiedliwość!

Przede wszystkim tu idzie o podział majątku.

Sędzia, która prowadzi tą sprawę jest tak zawitym sędzią, że nawet nie pozwala sobie powiedzieć, że jest znajomość pomiędzy byłą moją żoną a sędzią prowadzącą! 

Niszczy wszystkie dowody i nie sposób tego udowodnić.

Prokuratura oddaje sprawę jedna do drugiej i to jest takie… gonitwa niewidomego.

 

Sędzia z Lidzbarka Warmińskiego – znajoma mojej ex żony – utrudnia sprawę. Tam giną dokumenty.  Chcą uszczuplić mój majątek. 

 

 

 

 

 

2 komentarze do “Gonienie niewidomego przez wymiar sprawiedliwości? Władysław Wojtkowski

  • Szanowny Panie Władysławie i ktokolwiek to czyta a jest poszkodowany przez sąd lub jest kandydatem do poszkodowania. MUSIMY MY OBYWATELE SIĘ BRONIĆ RaZEM !!!!!! Nie jesteśmy w stanie znać dokładnie prawa. Nie możemy tak do końca ufać tak zwanym „naszym” obrońcom prawnikom bo jest wiele przypadków że nasz pwawnik sprzeda nas za naszymi plecami .
    JEST PROSTE NARZĘDZIE _ : WNIOSEK O WYŁACZENIE SĘDZIEGO NA wniosek strony. Ma PAN do tego prawo – i musi Pan to zrobić – dla siebie i dla innych bo inaczej to Pan toleruje i hoduje gada który pożera Pana a potem będzie chciał pożerać Pana dzieci i wnuki . We wniosku podaje Pan Sędziego z imienia i nazwiska i powód – ten co Pan tam już określił . Sąd musi Panu zmienić sędziego !!!!!!!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *