wtorek, 28 maja, 2024
List otwartyPolitykaŻycie Olsztyna

List otwarty do Gustawa Marka Brzezina

Gustaw Marek Brzezin – marszałek naszego województwa, stał się adresatem listu otwartego, napisanego przez działaczy społecznych ze stowarzyszeń: Święta Warmia i Chrześcijańska Wspólnota Samorządowa

 

Wyżej wymienione stowarzyszenia działają w myśl hasła: społeczeństwo ma prawo wiedzieć i poznać prawdę.

Jest to także lejtmotyw i mojego działania 😉 Społeczeństwo ma prawo wiedzieć i poznać prawdę o poczynaniach nie tylko Adama Kalla.

Moje pisanie listów otwartych sprawiło, że od trzech lat jestem bez pracy. Moja prawda zaprowadziła mnie na sądową ławę oskarżonych.

Na szczęście jeszcze można w polskich sądach spotkać sędziów prawych i sprawiedliwych, dlatego w procesie karnym zostałem uniewinniony.

Stowarzyszenia ostrzegają marszałka, że:

Każdą informację o zagubieniu, czy nieumyślnym zniszczeniu dokumentów, będziemy traktować jako działanie na szkodę społeczeństwa.

Dobre! Już widzę jak krople potu występują na czoło marszałka. Cóż biedak odpowie, by zaspokoić ciekawość stowarzyszeń? A może jest wszystko lege artis?

Ja niedawno poprosiłem Komendę Wojewódzką Policji w Olsztynie, o przedstawienie mi dokumentu, który znajdował się w Wydziale Ruchu Drogowego. W odpowiedzi naczelnik Wydziału Komunikacji Społecznej mł. insp. Tomasz Stawarski, poinformował mnie, że nie jest możliwe ustalenie, gdzie obecnie znajduje się ten dokument. A pisałem:  burdel na kółkach w Policji 😉

 

List otwarty do Marszałka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *