czwartek, 25 lipca, 2024
PolitykaRozmowy o Ojczyźnie

Nie żadne polskie tylko nasze, niemieckie obozy koncentracyjne! Adolf Hitler

W mediach trwa wojna… informacyjna. A Naród się dzieli na tych, co chcą ścigania za przypisywanie naszemu Narodowi zbrodni popełnionych podczas II wojny światowej przez Niemców. I na tych, co uważają, że PiS-owski rząd źle robi penalizując pomawianie naszego Narodu.

Ewidentny błąd jaki popełnili politycy i posły koalicji rządowej, to rozpatrywanie tej ustawy w rocznicę wyzwolenia obozu koncentracyjnego w Auschwitz.

W dniach, kiedy o Holocauście jest i tak głośno. Po co dolewać benzyny do tego ognia? Zanim zapadły decyzje, z pewnością przekalkulował to Prezes.

Czy się nie pomylił w tej kalkulacji? Oczywiście, że tak! Intencje były słuszne, ale porwał się z motyką na słońce. Izrael w osobie Netanjachu puścił bąka, a City of London Corporations już nam grozi!

Mateusz Morawiecki rozpoczął informacyjną ofensywę skierowaną do zagranicznych dziennikarzy. Ja proponuję wydanie ileś tam tysięcy dolarów i rozpropagowanie poniższego filmu na całym świecie, w kilkunastu, najbardziej popularnych językach, a efekt będzie… nadzwyczajny dla prawdy historycznej! 😉

Czy rząd ma z tej sytuacji… rozsądne, honorowe wyjście? Cokolwiek uczyni, w Narodzie pogłębi się polaryzacja poglądów. Ja idę na wojnę! Głęboko w 3D mam tych, co ze względu na poprawność polityczną szydzą z rozpętanej wojny o prawdę historyczną.

Polaków też gazowaliśmy. A Polska nawet nie istniała. Ile razy wam mam mówić? Nie żadne polskie, nie żadne nazistowskie, tylko nasze, niemieckie obozy koncentracyjne! Wbijcie to sobie w końcu do łbów! Adolf Hitler

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *