sobota, 25 maja, 2024
KulturaMuzyka

Chłopcy nic nie warci! Surreal – Transsexdisco

Pod koniec 2016 roku zapowiadali nową płytę. I wreszcie jest! Już można – od 24 lutego – kupić krążek Surreal olsztyńskiego zespołu Transsexdisco

Płytę Surreal zapowiadał teledysk z 2016 roku, do utworu: Nic na siłę. Pisząc szczerze… nie przypadł mi do gustu. Słowa jak to u Damiana Lange… spoko, ale muzyka… poniżej stanu średniego 😉

Następnie, tuż przed premierą całej płyty – 20 lutego 2017 roku – na You Tube, ukazał się utwór ją promujący Nie znikam. I teraz już było OK. Do oryginalnego tekstu doszła konkretna muza, i całkiem niezły teledysk. Całość – jak dla mnie – stała się intrygująca.

Gdy wrzuciłem płytkę do odtwarzacza, już pierwszym utworem mnie… kupili. Reprezentant trafia do mnie w samo serce! Reszta niech będzie milczeniem. Polecam całą płytę Surreal olsztyńskich chłopców nic nie wartych, z zespołu Transsexdisco!

Reprezentuję głupców. Wychylam się z szeregu. Głupoty całkiem sporo, przynajmniej wśród kolegów. I mówiąc w ich imieniu, pierwszy raz tak głośno: to nie jest nasza wina, że trudno nam dorosnąć. Gratulujemy wszystkim sukcesów zawodowych, i podziwiamy instynkt, co przyniósł wam dobrobyt. Pragniemy też go poczuć, ja mogę być tym pierwszym. Mądry nie znaczy lepszy.

Idziemy po swój dzień, my chłopcy nic nie warci. Pozwólcie nam przejść. Na sztandarach śmierć, ten symbol nosi każdy. Nieważne kim jest.

Chwalimy wasze dzieci, za przyszłość już na starcie. Po równo nam czas leci, ale w innym standardzie. Nie mamy nic przeciwko, że nic nie ma za darmo. Bezcenna tylko miłość potrafi nas ogarnąć. Łudzimy się bezpiecznie, tragedii przecież nie ma. W Irlandii w małym mieście, jest praca dla kelnera. Na koniec jeszcze dodam, w imieniu tych najgłupszych: nie wszystko można kupić.

Mamy mnóstwo wejść, otwartych w wyobraźni. Uwolnij mnie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *