środa, 4 października, 2023
InformacjePolitykaŻycie Olsztyna

ZWYCIĘŻYŁA PRAWDA! KONFEDERACJA WRÓCIŁA NA FACEBOOKA!

Po półtorarocznym okresie blokady Konfederacja Wolność i Niepodległość wróciła na Facebooka. Kłamstwo poległo, a zwyciężyła prawda. Dziś jesteśmy silniejsi i jeszcze bardziej zmotywowani do głoszenia prawdy, nawet jeśli jest ona niewygodna dla międzynarodowych elit.

Profil Konfederacji obserwuje 600 tys. osób i jest to najpopularniejszy profil partii politycznej w Polsce. Blokada naszego konta za głoszenie niewygodnej prawdy jednak nic nie dała.

Wtedy poparcie dla Konfederacji wynosiło około 10%, dziś jest to już 13%, a do jesiennych wyborów zamierzamy mieć zdecydowanie więcej.

Dziękujemy, że przez ten cały czas jesteście z nami! 

Na zlecenie establishmentu Facebook cenzurował prawdę

Od początku pandemii COVID-19 Facebook oznaczał jako nieprawdziwe, a nawet usuwał różne treści związane z zagadnieniem choroby.

Ofiarami cenzury padali nawet uznani lekarze i naukowcy, którzy podawali wyniki swoich badań, które nie szły w parze z mainstreamową narracją na temat efektów lockdownu, przymusu zasłaniania ust i nosa, a także skuteczności samych szczepień na COVID-19.

W jednym z wywiadów właściciel Facebooka Mark Zuckerberg przyznał, że Facebook cenzurował te treści na prośbę przedstawicieli establishmentu.

Jak sam przyznał, blokowane były posty:

które z perspektywy czasu okazały się bardziej dyskusyjne lub prawdziwe.

Cenzura były objęte takie rzeczy jak wykłady profesorów medycyny, filmy z niektórych kuriozalnych sytuacji, a także wypowiedzi polityków Konfederacji, którzy domagali się rozsądnego podejścia i wyważonych środków walki z pandemią.

To nie pierwsza sytuacja, kiedy główny nurt przyznaje rację tezom głoszonym od początku pandemii COVID-19 przez Konfederację oraz inne ruchy wolnościowe na świecie.

Tym razem prawdę przyznał nam jednak właściciel największego portalu społecznościowego na świecie, który cenzurze poddał trzecią siłę polityczną w dużym kraju, jakim jest Polska.

Na szczęście dzięki prawnikom Konfederacji – Facebook musiał zdecydować się na odblokowanie naszej strony na tym portalu.

Konfederacja potępia cenzurę Internetu oraz domaga się wyciągnięcia konsekwencji od osób, które były zaangażowane w cenzurę niezależnych opinii, które zresztą szybko okazały się prawdziwe.

W Polsce rządzonej przez Konfederację nie będzie miejsca na dyktat międzynarodowych korporacji oraz na kneblowanie ust internautom!

Czeka nas rozliczenie rządzących oraz korporacji odpowiedzialnych za bezprawny lockdown, bezpardonową cenzurę oraz upadek polskich przedsiębiorstw.

Pamiętamy także ponad 200 tys. zgonów osób, które nie uzyskały na czas właściwej opieki medycznej przez wywołany rządami PiS lockdown w systemie ochrony zdrowia.

Czeka nas wiele pracy, aby naprawić błędy obecnego układu!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *