środa, 24 kwietnia, 2024
Jerzy JaśkowskiZdrowie

Działania niepożądane występują częściej po szczepieniu HPV – Jerzy Jaśkowski

Lata tresury prowadzonej przez powszechne, państwowe, rzekomo bezpłatne ogłupianie zwane edukacją publiczną, robią swoje wśród ludności zamieszkującej jeszcze pomiędzy Odrą i Bugiem. 

Ciągle słyszysz:

Jak się nie zaszczepisz, to umrzesz z powodu powikłań.
Jak nie będziesz brał statyn, to umrzesz na zawał.
Jak nie będziesz brał chemii, to umrzesz na raka.

I pomimo braku prac naukowych potwierdzających którąkolwiek z ww. teorii, pozwala to ściągać podatki od ludności.

Od kilku lat trwa kampania wymuszania szczepień przeciwko rakowi szyjki macicy, rzekomą szczepionką HPV.

To nic, że główny ekspert od tej szczepionki już przed 10 laty podała, że nigdy nie badano skuteczności tej szczepionki.

To nic, że najwcześniej będzie można zaobserwować skuteczność tej szczepionki za 30 lat. Czyli wówczas, kiedy dealerów szczepień już nie będzie na tym świecie.

To nic, że w systemie amerykańskim w okresie tylko 10 lat od wprowadzania tej szczepionki, zanotowano ponad 22000 powikłań, z tego 2587 określono jako ciężkie.

To nic, że badacze izraelscy stwierdzili zanik jajników, czyli bezpłodność u dziewcząt po tej szczepionce.

To nic, że w biuletynie medycznym Springer Clinical Rheumatology, ukazała się praca dr M. Martineza – Lavin, zakończona wnioskiem:

Działania niepożądane występują częściej po szczepieniu HPV, w porównaniu do innych szczepień.

Biorąc pod uwagę oficjalne dane, że zgłaszane jest tylko od 1 do 5 % powikłań, możemy przyjąć, że poszkodowanych zostało od 440.000 do 2.200.000  dziewcząt! W tym powikłania ciężkie wystąpiły u co najmniej 110.000 dziewcząt.

Zwolennicy szczepionkowej kastracji chcą szczepić także chłopców! Więc liczby te odpowiednio wzrosną.

Biorąc pod uwagę, że Polska jest ok. 8 razy mniejszym krajem od USA, to ekstrapolując wyniki amerykańskie do warunków polskich, możemy spodziewać się w Kraju co najmniej 50.000 poszkodowanych, być może bezpłodnych dziewcząt, plus 15.000 ciężkich powikłań, wymagających leczenia.

Oczywiście, leczenie będzie się odbywało na koszt podatnika!

Nie ulega wątpliwości, że szczepienie przeciwko rakowi szyjki macicy szczepionką HPV jest zakrojonym na szeroką skalę eksperymentem medycznym.

Po pierwsze: brak badań wskazujących na nieszkodliwość tej szczepionki.

Po drugie: brak badań na korelację tej szczepionki z  innymi, uprzednio podanymi.

Po trzecie: brak badań na toksyczność tej szczepionki.

Dlaczego tak się dzieje?

Jednym z najstarszych instrumentów pomocnych w wprowadzaniu przez koncerny swoich planów, jest uchwalanie odpowiednich ustaw, poprzez przekupstwo, czyli łapówkarstwo.

Ostatnio wyszło na jaw, że przewodniczący większości w senacie – Bill First – otrzymał 873.000 dolarów za blokowanie ustaw przeciwko koncernom.

Podam przykład: do 1943 roku choroba zwana autyzmem była nieznana. Obecnie w USA jest już ponad 500.000 dzieci autystycznych!

Polska jest krajem 8 razy mniejszym, a więc jeżeli dogonimy USA w liczbie szczepionek przypadających na dziecko, to szybko dojdziemy do liczby kilkudziesięciu tysięcy przewlekle chorych.

I o to chodzi. Będą musieli do końca życia kupować „nasze”, czyli koncernów, preparaty, i będą „nam”, czyli City of London Corporations, płacić  podatek!

dr n. med. Jerzy Jaśkowski

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *