czwartek, 25 lipca, 2024
InformacjeScrabbleSport

Zapraszam do Konojad!

Jutro o godzinie 12 rozpoczynają się IV Otwarte Mistrzostwa Konojad “Oby rżało”

Ponieważ miałem przyjemność uczestniczenia w dwóch z trzech dotychczas rozegranych turniejów, to wiem, że i te czwarte mistrzostwa będą udane. Oczywiście chodzi mi przede wszystkim o atmosferę. Sławek i Grzegorz Łukasik – główni organizatorzy turnieju z pewnością – jak co roku – staną na wysokości zadania i otoczka mistrzostw będzie… przepyszna 😉 Ciekawe czy i w tym roku będzie pieczona świnia? Ja jak zwykle rezerwuję… uszy!

W pierwszych mistrzostwach Konojad zająłem 20 miejsce na 32 startujących z wynikiem 5:7. W trzecich mistrzostwach rozegranych w ubiegłym roku zająłem 41 miejsce na 77 startujących z wynikiem 6:6 (RELACJA – KONOJADY 2014)  Od tamtej pory nie brałem udziału w żadnym turnieju, dlatego jestem świadomy, że moja “siła gry” nie wzrosła z braku treningu. Także od strony sportowej, powtórzenie wyniku 6:6, będę uważać za sukces.

Jeżeli ktoś z Was ma wolny weekend i lubi grać w scrabble to Konojady stwarzają idealną możliwość debiutu. Nocleg zapewniony w ośrodku “Bachotek” i wyżerka za 30 zł… palce lizać. Można wybrać się rodzinnie… ktoś gra… inni wypoczywają. Jest jeszcze czas. Z Olsztyna dojazd nie zabierze więcej niż 2 godz. jazdy samochodem. Także jak ktoś wyjedzie jutro o 10 to też zdąży. Na obecną chwilę zapisanych jest 50 uczestników z całej Polski. Zapraszam. Szczegóły tu: KONOJADY 2015. Relacja oczywiście będzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *